LG Design

Vrtuľníky

Dodávanie náhradných dielov primárne pre vrtuľníky ruskej výroby typu Mil Mi-2 ako aj Mi-8/17 rôznych modifikácií. Sprostredkúvanie certifikovaných generálnych opráv drakov a agregátov. Zabezpečovanie modernizácií systémov a inštalácie zbraňových systémov.

Pozemné obrnené vozidlá

Dodávanie celkov a náhradných dielov pôvodných sovietskych alebo československých obrnených transportérov, bojových vozidiel pechoty, ženijných vozidiel ako aj tankov.

Zbrane, optika a munícia

Dodávanie zbraní a zbraňových systémov rôznych výrobcov a pre rôzne typy pozemnej ako aj leteckej vojenskej techniky. Všetky rôzne ráže munície od malokalibrových 5,56 mm až po veľkokalibrové 122 mm. Zároveň dodávame optiku pre rôzne typy ručných zbraní ako aj pre vojenskú techniku

Motory a náhradné diely

Motory UTD-20, UTD-29, V-46-6, V-55 a k nim prislúchajúce náhradné diely pre pozemnú obrnenú techniku alebo tanky sú hlavnou špecializáciou LG Design | Defence Copany.

Čo robíme

Kto sme

Location Location
LG Design | Defense Company je butiková rodinná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa primárne obchodovaním s výrobkami obranného priemyslu ako aj dvojitého použitia primárne v EMEA regióne. LG Design | Defense Company ponúka široké portfólio produktov a služieb so zameraním na pozemné obrnené vozidlá, civilné a vojenské vrtuľníky, zbrane a muníciu ako aj inú techniku používanú v civilnom sektore.

Vďaka vyše dvadsaťročným skúsenostiam z oblasti obranného priemyslu ponúkame pre našich klientov jedinečné riešenia kdekoľvek vo svete a to aj pre tie najkomplexnejšie transakcie a zložité obchodné a logistické problémy.

LG Design | Defense Company má rozsiahle skúsenosti s komplexnou prípravou transakcií v oblasti obranného priemyslu a pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje akékoľvek právne a ekonomické poradenstvo ako aj logistiku v regióne EMEA.

Viac info